Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Etek Pileli Kuru Temizleme

Etek Pileli Kuru Temizleme

Uzun Etek Kuru Temizleme

Kadınların en sık tercih ettikleri kıyafetlerin başında etekler geliyor. Etek klasik kıyafetler ile sık giyilen bir kıyafettir. Yaz ve kış fark etmeksizin sıklıkla tercih ediliyor. Eteğin temizliği konusu hassastır. Her ne kadar evlerimizde çamaşır makinesi sayesinde yıkansa da yeterli seviyede yıkanıp, temizlenmemesinin yanı sıra renklerinin solmasına da neden olabiliyor. Uzun etek kuru temizleme firması olarak bu konuda en iyi çözümü uyguluyoruz. Uzun etek kuru temizleme hizmetimiz sayesinde kıymetli kıyafetlerinizin kalitesini arttırılarak garanti altına alabilirsiniz.  Uzun etek kuru temizleme sayesinde uzun süre kullandığınız eteklerinizi yeni etek almış gibi kullanabilirsiniz. Özellikle kadife kumaş, süet yapısın sahip etekler ne yazık ki evlerde yanlış yıkanabiliyor. Bu nedenle kısa sürede rengini, yapısını kaybederek kullanılamaz bir hale gelebiliyor.

Kuru Temizleme Neden Tercih Edilir?

Uzun etek kuru temizleme hizmeti sadece eteğin genel temizliğini değil yapısını koruyarak uzun yıllar giymenizi sağlıyor. Uzun etek kuru temizleme sayesinde etek canlı renk tonunu korumaktadır. En önemlisi giysilerinizin sağlıklı şekilde giymeniz gerekiyor Uzun etek kuru temizleme sadece temizliği değil, profesyonel anlamda kaliteli ütülenmesinde sağlamış oluyor. Giydiğiniz tüm kıyafetleri Uzun etek kuru temizleme gibi başarılı şekilde temizliyoruz. Günlük yaşantınızda işlerinizin yoğun olması, vaktinizin kısıtlı olması nedeniyle çözümün kıyafetlerinizi  kısa yoldan çamaşır makinesine atmak geliyor. İster uzun, ister kısa programlama da atın. Zaman içinde renginin solmasına ve kıyafetlerinizin yıprandığınızı göreceksiniz. Bunu ortadan kaldırmak için Uzun etek kuru temizleme hizmetinden yararlanmanız gerekiyor.

Uzun Etek Kuru Temizleme Nasıl Yapılıyor?

Uzun etek kuru temizleme hizmeti sağlanırken temizleme aşamasında su yerine perkloretilen denilen bir kimyasal ürününün kullanıldığı temizleme prosedürüdür. Uzun etek Kuru Temizleme evlerde kullanılan çamaşır makinesine atılan kıyafetleri tepe taklak etmeyerek sert yıkama yapmıyor. Bu sayede eteklerin dokusu konularak ömrünün uzamasını sağlıyor. Etekler aynı kıyafet gruplarında toplanarak yıkamaya verilir. Etekte herhangi bir leke veya kir mevcutsa mutlaka yetkiliye bildirmeniz gerekiyor. Ona göre yöntemler uygulayarak eteğin yeni almış gibi almanızı sağlar. Yıkanarak temizlenen etek kontrol edilir. Son aşama etek profesyonel olarak ütülenerek, katlanır ve ambalajlanır.