Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Bluz Kuru Temizleme

Bluz Kuru Temizleme

Bluz Kuru Temizleme

Oldukça narin yapılı olan bluzların temizliği özen ister. Her bir bluzun iç yüzünde yer alan etiket bilgileri incelenmeli ve ona göre temizleme işlemi uygulanmalıdır. Bluz kuru temizleme yöntemleri bluzların narin yapısına zarar vermeden etkili temizlik sağlamanın en iyi yoludur. Evlerde tüm kıyafetler için ortak kullanılan deterjanlarla ve yumuşatıcılarla bu narin çamaşırların temizliğini doğru bir şekilde yapabilmek mümkün değildir. Bluz kuru temizleme işleminde kullanılan özel çözeltiler ile bluza zarar vermeden temizleme yapılabilir.

Narin Yapılı Bluzlar İçin Kuru Temizleme

Bluz kuru temizleme yönteminde bildiğiniz hazır deterjanlarla yıkama yapılmaz. Kuru temizleme makinesinde özel çözeltiler ile temizliği sağlanır. Yün ya da pamuk ipliklerden üretilen bluzların zarar görmemesi için profesyonel firmalarca bluz kuru temizleme yapılması daha doğrudur. 

Bluz kuru temizleme istediği kadar sık aralıklarla yapılsın, bluzlarınıza zarar vermeyecektir. Özel çözeltiler kullanılarak, en fazla 30 derece sıcaklıkta bluzlarınız yıkanır. İplik yapısı asla zarar görmez ve yeni görüntüsünü korur. Böylece beğenerek aldığınız bluzlarınızı, bluz kuru temizleme sayesinde uzun yıllar giyebilirsiniz. Kış ve bahar sezonunun vazgeçilmez parçaları olan bluzlar, yapıları gereği tüylenmeye müsaittir. Çamaşır makinesinde yıkandığında tüylenme sorununu yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca çamaşır makinelerinde kullanılan deterjanlar ve yumaşatıcılar bluzlarınızın sertleşmesine ve aldığınız zamanki dokusunun kaybolmasına sebep olur.

Kuru Temizleme Tekniği

Bluz kuru temizleme işlemi yapılırken, büyük kuru temizleme makineleri kullanılır. Bu makineler evlerde kullanılan çamaşır makinelerinden farklıdır. Su ve deterjan kullanılmadan, özel çözeltiler ile temizleme yapılır. Böylece kumaşın yıpranması önlenmiş olur. Bluzlarınızı daha uzun süreler giymek istiyorsanız, siz de bluz kuru temizleme hizmetini almayı tercih edebilirsiniz. Her işin uzmanına güvenmek, alınacak hizmetin kalitesini artırır. Bluz kuru temizleme hizmetinde de işin uzmanından hizmet almanız, kaliteyi de beraberinde getirecektir. Bluzlarınız bu şekilde, yıpranmayacak, tüylenmeyecek ve sertleşmeyecektir. Kuru temizleme yöntemi ile bluzlarınız, mağazadan aldığınız zamanki halini uzun süre koruyabilir. Bluz kuru temizleme hizmetlerimizi firmamızdan alabilirsiniz. Giysilerinizi bozulmadan firmamıza temizletebilir ve güven duyacağınız bir hizmet satın alabilirsiniz. Firmamız giysilerinizi özenle temizlemektedir.