Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Gelinlik Prenses taşlı Kuru Temizleme

Gelinlik Prenses taşlı Kuru Temizleme

Gelinlik Prenses Kuru Temizleme

Tüm kadınların hayali olan gelinlik, birçok model ve çeşitlerde üretilmektedir. Şüphesiz ki hepimiz prensesler gibi göz alıcı ve güzel olmak isteriz. Düğünlerde oluşan bazı durumlar gelinliğinizin kirlenmesine yol açabilir. Açık hava ve ya salon düğünlerinde gelinliğinizin kirlenmemesi kaçınılmazdır. Kirlenen gelinliğinizde bazı lekeler inatçı olabilir. Kendi yöntemleriniz ile çıkmayan lekeler olacaktır. Bu tür durumlarda gelinlik prenses kuru temizleme ile güvenli bir şekilde lekelerin çıkarılmasını sağlarız. Modellerine göre taşlı, dantelli, şifon ve saten olan gelinliklerde her birine farklı işlem uygulanır. Gelinlik prenses kuru temizleme ile her gelinliğin kumaşına ve yapısına uygun temizleme yöntemi kullanırız.

Gelinlik Nasıl Temizlenir?

Düğün sırasında oluşan bazı lekeler kalıcı olabilir. Bu tür durumlarda gelinlik prenses kuru temizleme işinizi görecektir. Su kullanmadan lekeleri temizler, dağılmalarını engelleriz. Gelinlik prenses kuru temizleme işlemi buhar ile en zorlu kirleri bile kolayca temizleyen yöntemimiz en güvenilir olması nedeni ile tercih edilir. İsterseniz gelinliğinizi yıllar boyu saklayabilirsiniz. Özel yöntemlerimiz ile gelinlikleriniz ilk gün ki gibi tertemiz olarak kalabilir. Kiralanan gelinlikler için lekeler tam bir kabus olabilir. Düğün sırasında meydana gelen olumsuz durumlar sonucu kirlenen gelinliklerin geri iadesi, kirli bir şekilde olmamalıdır. Bu durumda gelinlik prenses kuru temizleme sizler için en güvenilir temizleme yöntemi olacaktır.

Bizlere Güvenebilirsiniz

Gelinliklerin temizliği herhangi bir çamaşır makinesi ile yapılamayacağından dolayı mutlaka gelinlik prenses kuru temizleme işi yapan firmalara götürmelisiniz. Kendi başınıza yapacağınız her yanlış temizlik aşamasında gelinliğin yanmasına yani renginin değişmesine hatta lekelerin he tarafa yayılmasına neden olabilir. Gelinlik prenses kuru temizleme firmamız özel zararsız kimyasallardan oluşan ilaçlarımız ile en zor lekeleri hapsetmeden alıp çıkarmasında yardımcı olur. Geçmişten bu zamana kadar yaşadığımız tecrübeler sayesinde bütün işleri en iyi şekilde kontrol ederek uzman ekiplerimizin ellerine teslim ediyoruz. Temizlemesi zor olan gelinlik prenses kuru temizleme ile bunların üstesinden gelebilecek kadar özgüvene ve güvenli bir sisteme sahibiz.

Gelinlik Kuru Temizleme Fiyatları

Gelinliği ilk aldığınızda veya kiraladığınızda bembeyaz olarak giyersiniz. Daha sonra düğün bitişinde ise gelinliğin alt kısımlarının oldukça kirlendiğini fark edersiniz. Eğer bir gelinlikçi iseniz tekrardan o gelinliği kiralamak istiyorsanız mutlaka tertemiz bir şekilde müşteriye sunmanız gerekiyor. Bu durumda kendi başınıza halletmek yerine gelinlik prenses kuru temizleme firmamıza vererek en uygun fiyatları size sunup bütün gelinliklerinizi temizletebilirsiniz. Mağazada bulunan gelinliklerin lekeleri oldukça inatçı lekeler olup sırf bu yüzden onları müşteriye sunmaktan çekiniyorsanız tek yapmanız gereken firmamızda bulunan gelinlik prenses kuru temizleme hizmetinden uygun fiyatlarla faydalanmanızdır.