Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Kürk Yelek Kuru Temizleme

Kürk Yelek Kuru Temizleme

Kürk Yelek Kuru Temizleme

Kürk, bazı hayvanların postlarının belli işlemlerden geçirilerek giysi olarak kullanılabilecek duruma getirilmesidir. Genellikle kışın kullanılan kürk yelek ve mont gibi giysilerin temizliği ve bakımı önemlidir. Kürk yelek kuru temizleme işlemleri ile giysileriniz uzun yıllar kullanılır ve ilk günkü yeniliğini koruyacaktır. Bazı giysiler su ile yıkandığı zaman çekme veya renginde bozulmalar meydana gelebilmektedir. Kurum temizleme işlemi sayesinde bu tür olumsuzluklar ortadan kaldırılmış olur. Kürk yelek kuru temizleme uzman ellerde yapıldığı zaman etkili sonuçlar verebilmektedir. Kuru temizleme işleminde bazı kimyasal solvent maddeler kullanılarak yapılmaktadır.

Kuru Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kuru temizleme işleminin yapıldığı makinalar günlük hayatta evlerimizde kullandığımız çamaşır makinalarından farklıdır. Kürk yelek kuru temizleme leke durumu ve üretildiği tekstil malzemesi göz önünde bulundurularak yıkanır bu işlem yaklaşık 20 dakika kadar sürmektedir. İlk etapta kimyasal maddeler tamburun içine konularak kıyafetlerle etkileşime girer. Burun dönmesi ile bu kimyasallar lekeleri çıkararak süzülür. Kıyafetlerin üzerinde kalan bu kimyasal maddeler ılık bir hava yardıma ile tamamen buharlaştırılarak arındırılır. Kürk yelek kuru temizleme sayesinde pahalı olan bu kıyafetler korunur. Kürk yelek kuru temizleme ile ürünlerinizin dokusuna zarar verilmez. Kürk yelek kuru temizleme işlemlerinin ardından dokuya zarar vermeyen ütüleme işlemleri yapılır.

Uzman Kuru Temizlemeci Nasıl Seçilir?

Uzman ve başarılı kuru temizlemeciler elbise dokularına zarar vermeden ve her türlü zorlu lekeyi çıkaran işletmelerdir. Kürk yelek kuru temizleme alanında başarılı firmalara teslim edilir. Kürk yelek kuru temizleme hassas işlem isteyen giysilerdir. Bu sebeple alanında uzman kuru temizleme firmalarına götürmek gerekir. Kürk yelek kuru temizleme sayesinde yeni alınmış gibi bir görünüme sahip olurlar. Bu sayede kürk yelek kuru temizleme firmalarına gönül rahatlığıyla teslim edilir. Sizler de firmamızdan kaliteli kuru temizleme hizmetleri almak istiyorsanız bizi aramanız ya da bize uğramanız yeterli olacaktır. Tüm sorunlarınıza başarılı bir şekilde müdahale edilir. Siz de firmamızı tercih ederek güvenli bir hizmet satın alabilirsiniz.