Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Kayak Tulumu Kuru Temizleme

Kayak Tulumu Kuru Temizleme

Kayak Tulumu Kuru Temizleme

Kış sporları denilince akla kayak ve snowboard gelir. Özel kıyafetler ile yapılan bu kış sporları için özel kayak takımlarının giyilmesi gerekir. Bildiğimiz kumaşların dışında olan kayak takımı kumaşlarının sıcaklığı muhafaza edici özelliği vardır. Ayrıca kayak takımı kumaşları nefes alabilme ve su geçirmeme özelliğine de sahiptir. Böyle özellikli bir kumaşı evde kendi imkanlarınızla temizlemeye çalışmamalısınız. Kayak tulumu kuru temizleme ile kayak takımlarınız zarar görmez ve özelliklerini kaybetmez. Bu şekilde evde kayak tulumlarınızı temizlemek için uğraşmanıza gerek kalmaz. 

Kayak Tulumu Temizliğinde Neden Kuru Temizleme Tercih Edilir?

Kayak tulumları özel teknolojiyle üretilen kumaşları nedeniyle yüksek ücretlere satılırlar. Böyle özellikli kumaşların temizliği de özel olmalıdır. Kayak tulumu kuru temizleme ile kayak takımlarınız tertemiz bir şekilde size teslim edilir. Profesyonel kayak takımlarınız ve tulumlarınız için profesyonel kayak tulumu kuru temizleme hizmeti gereklidir. Kayak tulumlarını evde yıkadığınızda marketlerde satılan standart deterjanları ve yumuşatıcıları kullanırsınız. Bu şekilde yıkandığında kayak tulumlarının su geçirmeme ve nefes alma özelliği kaybolabilir. Bu da kayak sırasındaki konforunuzu olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle kayak tulumu kuru temizleme ile özelliğini kaybetmeyecek şekilde kayak takımlarınızın temizliğini sağlayabilirsiniz.

Kayak Tulumlarınız İçin Profesyonel Temizlik

Isıyı koruyup soğuk ve karlı ortamlarda üşümeden kalabilmenizi sağlayan kayak takımları, profesyonel kayak tulumu kuru temizleme hizmetini hak eder. Sıradan yollarla temizlenemeyecek kadar özellikli olan kumaşları için en uygun yol kayak tulumu kuru temizleme yöntemidir.  Kayak tulumu kuru temizleme işlemi esnasında klasik deterjanlar ya da yumuşatıcı kullanılmaz. Tulumunuzun kumaşına uygun yapıdaki kuru temizleme çözeltileri kullanılır. Bu sayede kayak tulumu kuru temizleme işlemi ile kayak tulumunuz özelliğini kaybetmemiş olur.

Kayak yaptığınız sırada, kayak tulumunuzun içerisinde kir ve çamur birikimi olabilir. Özellikle düşmelere bağlı olarak kayak pantolonu çok kirlenir. Her kayak tatiliniz sonrasında temizlenmesi gereken kayak tulumlarınızın zarar görmemesi önemlidir. Kayak tulumu kuru temizleme ile zarar vermeden temizleme mümkündür. Kayak tulumu kuru temizleme hizmetini firmamız aracılığı ile güvenle sağlayabilirsiniz. Firmamız kuru temizleme alanında profesyonel hizmet vermektedir.