Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Mont Kuru Temizleme

Mont Kuru Temizleme

Mont Kuru Temizleme

Montlarımız sonbahar başlamasıyla kışın da giymeye devam ettiğimiz hatta bazen ilkbaharda bile vazgeçilmez giyimlerimizdir. Buz gibi havalarda içinizi ısıtan hemen her gün üzerimizde bulunur. Havaların ısınmasıyla montları bir kenarda tutarız fakat kötü havaya maruz kalan mont ve kabanların evde özellikle bayanlar için zordur. Model açısından olduğu gibi kumaş türü de montlarda farklılık göstermektedir. Bu yüzden kumaş farklılığı olan montların farklı özelliklere sahip oldukları için aynı derecede ve sıcaklıkta yıkanılmaz. Mont kuru temizleme hizmetimiz ile evde yıkanmayan tüm montları yıkama imkânı bulabilirsiniz. Son zamanlarda pratik yöntem mont kuru temizleme ile uygulanabiliyor. Mont kuru temizleme hizmeti veren firmamız her türlü modelde mont için temizleme hizmeti sunmaya devam ediyor.
 

Şişme Mont Kuru Temizleme

Mont kuru temizleme firmamız yüksek standartlarda hizmet sunuyor. Son zamanların trendi olan şişme montlar moda haline gelmiştir. Soğuklara karşı koruyan ısıtan bu montlar bu tarz parçaların yıkanması, kuruması, temizlenmesi, oldukça özen gösterilmelidir. Çünkü yıkanma aşamasında talihsizlikler yaşayabilirsiniz. En çok tüylerde sönme söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle yıkama işleminin şişme montlar için uygun olan geliştirilmiş özel deterjanlarla temizlenmesi gerekir. Montlar serilerek hemen kurtulmalı veya kurutma makinesi kullanılmalıdır. Şişme montun yapısını korumak oldukça önemlidir. Bahsettiğimiz bu özen isteyen aşamalar sizi yorabilir ve zamanınızı alacak uygulamalardır. Montlarınızın güvenliği en doğru şekilde mont kuru temizleme ile yaptırabilirsiniz. Mont kuru temizleme işlemi montların ömrünü uzattığı gibi daha hijyenik bir kullanım da sunmaktadır.

Deri Mont Kuru Temizleme

Sonbahar ayların modası olan kış süreçlerinin başında giysilerden deri montlar gelmektedir. Her kıyafete uyum sağlayan erkekler içinde kadınlar içinde popüler olmuştur. Gerçek deri montlar tercih edilmesi sonucunda temizlenip bakımı yapılmadığı durumlarda deforme olabilmektedir. Bu montların bir yıl içerisinde yeni görünümünü kaybedebiliyor. Deri montlar çamaşır makinesinde yıkanmaz. Bu yüzden deri mont kuru temizleme ile temizleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çamaşır makinelerinde yıkansa dahi bu temizlendiği anlamına gelmemektedir. Bu amaçla mont kuru temizleme makineleri ile geliştirilmiş deri temizleme ürünleri uzman personellerle hizmet vermektedir. 

Kuru Temizlemenin Faydaları

Kuru temizlemenin aksine düşünüldüğü giysilerinize zarar vermez. Tam tersi uzun ömürlü olmasını sağlar. Bazı lekelerin verdiği zararların kurtarıcısı kuru temizlemelerdir. Her giysinin ayrı ayrı yıkama kumaş türüne göre uygulanması giysinizin yıpranmasını engellemiş olursunuz. Kısacası mont kuru temizleme ile  montlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.  Firmamızdan mont kuru temizleme hizmetini her zaman alabilirsiniz.