Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Yelek Kuru Temizleme

Yelek Kuru Temizleme

Yelek Kuru Temizleme

Kuru temizleme işlemi giysilerinize ve diğer tekstil ürünlerinize zarar vermeden onları temizlemeyi amaçlar. Mağazalardan beğenerek aldığınız yelek türündeki kıyafetlerinizin ilk günkü gibi görünmeleri için kuru temizleme yapılması en doğrusudur.

Evlerde yanlış metodlarla yıkanmaya çalışılan giysilerin rengi ya da kumaşı bozulabilir. Yeleklerde tercih edilen kumaşların bozulmadan uzun sürelerce formunu koruması için yelek kuru temizleme teknikleriyle temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Örgü yeleklerde de aynı durum söz konusudur. Özellikle örgü yelek modellerinde yaşanabilecek tüylenme ve keçeleşme sorununun önüne, yelek kuru temizleme yöntemleri ile geçilebilir.

Kuru Temizlemenin Farkı Nedir?

Yelek kuru temizleme ile yelekleriniz ister kumaş yelek ister örgü yelek olsun, etiketine en uygun şekilde temizleme işlemi yapılır. Ürünün iplik ve boya içeriğine göre kuru temizlemede kullanılacak malzemeler ve yöntemler belirlenir. Herhangi bir deterjanla tüm kıyafetlerinizi yıkamaya kalktığınızda onlara zarar verebilirsiniz. Kuru temizleme bu zararı önlemek için vardır.

Yelekler hem kadın hem de erkek giyiminin önemli bir parçasıdır. İş ortamlarında stilinize ciddiyet katarken, günlük yaşamda da şıklığınızı tamamlamak için kullanılabilir. Yelek kuru temizleme işleminde ise özel çözeltiler kullanılarak kuru temizleme makinelerinde yeleklerinizin temizlenmesi sağlanır. Eğer yelek üzerinde bir leke varsa, öncelikle özel bir leke çıkarma işlemi uygulanır, sonrasında yelek kuru temizleme işlemine geçilir. Leke çıkarma amacıyla, günümüzün son teknolojisi ile üretilen leke çıkarıcılar uygulanır. Yeleklerinizin üzerindeki lekeler çıkarıldıktan sonra yelek kuru temizleme işlemine devam edilir ve askıdaki son halini alır.

Yelekleriniz İçin Kuru Temizleme Farkı

Evlerde bir türlü nasıl yıkayacağınızı bilemediğiniz yeleklerinizin temizliği konusunda, yelek kuru temizleme tekniklerine güvenebilirsiniz. Alanında uzman kişilerce, özel çözeltiler kullanılarak temizlenen yelekleriniz hem yıpranmayacak hem de tertemiz olacaktır. Yelek kuru temizleme işleminde çözeltilerin sıcaklığı 30 dereceyi geçmezken, rengine ya da kumaşına zarar verecek hiçbir kimyasal madde uygulanmaz. Bu nedenle yelek kuru temizleme işlemi konusunda firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Yelek kuru temizleme hizmeti firmamızda profesyonel şekilde sunulmaktadır. İhtiyacınız olacak kuru temizleme hizmetini firmamızdan sağlayarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.