Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Peluş Kaban Kuru Temizleme

Peluş Kaban Kuru Temizleme

Pelüş Kaban Kuru Temizleme

Pelüş montlar uzun ya da kısa olarak farklı modellerde tasarlanır. Pelüş paltolar kış aylarında şıklığından vazgeçmeden sıcak kalmak isteyen kişilerin tercihidir. Son yıllarda kadınların yanında erkekler tarafından da tercih edilen tekstil ürünleridir. Temizliğinde ise mutlaka pelüş kaban kuru temizleme yapılmalıdır.

Evde kendi yöntemlerinizle temizlediğinizde uzun pelüş montlarınız zarar görür. Tüylerden oluşan dış yapısı serleşir ve pelüş özelliğini kaybeder. Ayrıca yüksek sıcaklıkta yıkamaya bağlı olarak astarında çekme meydana gelebilir. Pelüş kaban kuru temizleme metodu dışında kalan bir temizleme metodunu kullandığınızda pelüş montunuzu bir daha giyememenize sebep olursunuz.

Pelüş kaban kuru temizleme yapıldığında ise, tekrarlayan uygulamalarda bile montunuza bir zarar gelmez. Bu temizleme yöntemi montunuzu senelerce giymenize olanak sağlar.

 

Pelüş Kabanlarınızın Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

·         Kış aylarında tercih edilen pelüş montlar zamanla kirlenir ve temizlenmeye ihtiyaç duyar.

·         Uzun pelüş montlar çamaşır makinesinde kesinlikle yıkanmamalıdır.

·         Marketlerde satılan deterjanların pelüş montların tüylerinde sertleşmeye ve keçeleşmeye sebep olacağı unutulmamalıdır.

·         Pelüş kaban kuru temizleme yöntemi, pelüş montlarınızın temizliğinde en uygun yöntemdir.

·         Farklı renklerde üretilen pelüş montların rengini koruması için kuru temizleme yapılması şarttır.

·         Pelüş kaban kuru temizleme hizmeti aldığınızda, kullanılan özel çözeltiler sayesinde pelüş montunuzun rengi korunur.

·         Sezonun modası olan pelüş montunuzu uzun süre kullanabilmek için pelüş kaban kuru temizleme hizmetine başvurmanız gerekir.

Pelüş Kaban  İçin Kuru Temizleme Hizmeti

Kuru temizleme esnasında herhangi bir deterjan, yumuşatıcı ya da su kullanılmaz. Bu ürünler kıyafetlerinize zarar verebileceğinden pelüş kaban kuru temizleme işleminde tercih edilmez. Pelüş kaban kuru temizleme için özel bazı çözeltiler vardır.

Bu çözeltilerden de getirdiğiniz ürünün yapısına göre uygun olanı seçilir. Yüksek sıcaklıklara gerek kalmadan pelüş montlarınızın hijyeni sağlanmış olur. Pelüş kaban kuru temizleme tekniği evlerde uyguladığınız temizleme tekniklerinden oldukça farklıdır. Pelüş kaban kuru temizleme hizmetini firmamız aracılığı ile sağlayabilirsiniz.  Firmamız ile iletişime geçerek kuru temizleme işlemini profesyonel şekilde sağlayabilirsiniz.