Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Peluş Mont Normal Kuru Temizleme

Peluş Mont Normal Kuru Temizleme

Pelüş Mont Kuru Temizleme

Pelüş montlar günümüz modasında en tercih edilen mont modellerindendir. Sıcak tutması yanında güzel görünmesi nedeniyle sıkça tercih edilir. Ancak temizliği konusunda çok hassas olunmalıdır. Pelüş mont kuru temizleme dışında herhangi bir yöntemle temizlenmeye çalışılmamalıdır. Uzun tüylerden oluşan pelüş montlar, başka bir yöntemle temizlendiğinde tüyleri hasar görecektir. Birbirinden farklı renk çeşitlerine sahip olan pelüş mont tasarımları, şıklığıyla dikkat çeker. Severek aldığınız pelüş montunuz giydikçe kirlenir ve temizlenmesi gerekir. Bu durumda mutlaka pelüş mont kuru temizleme yöntemini tercih etmeniz gerekir. 

Pelüş Montlar İçin En Uygun Temizleme Yöntemi

Pelüş montlarınızın ilk günkü yumuşaklığını koruması için mutlaka pelüş mont kuru temizleme yapılması gerekir. Deterjan ya da su kullanılmadan yapılan pelüş mont kuru temizleme sayesinde, montunuzun tüyleri sertleşmez ya da keçeleşmez. Tüylerin yumuşaklığına zarar vermeyecek özel çözeltilerle temizlenir.  Su ve deterjan değmediği için pelüş montlarınıza herhangi bir zarar verilmeden temizliği sağlanmış olur. İçindeki astarı ile beraber en uygun sıcaklıkta ve çözeltilerle pelüş mont kuru temizleme yapılan montlarınızı ilk günkü yumuşaklığında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kuru Temizleme İle Tertemiz Pelüş Montlar

Kışın soğuk günlerinde şıklığınızı sağlayacak en önemli parça montlarınızdır. Klasiğin dışına çıkıp tarzınıza biraz hareket katmak için pelüş mont modelleri birebirdir. Güzelliği yanında temizliğinin zorluğuyla da meşhur olan pelüş montlarınızın temizliğini, artık pelüş mont kuru temizleme ile dert etmenize gerek kalmaz.  Kış boyunca üzerinizde olan montunuz dış ortamla sıkça temas eder ve ne kadar dikkat etseniz de üzerinde kirler birikir. Tüylü olması sebebiyle tüylerinin arasına kirler kolayca girebilir. Profesyonel pelüş mont kuru temizleme hizmetine emanet ettiğiniz pelüş montunuzun temizliği ve bakımını kaygı etmeden, sadece güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Pelüş mont kuru temizleme ile, montunuzun tüyleri tamamen kirden arınır. Böylece kış boyunca tüylerinde biriken kirden ve tozdan pelüş montunuzu arındırmış olursunuz. Pelüş mont kuru temizleme hizmetini firmamız aracılığı ile alabilirsiniz. Firmamız pelüş mont kuru temizleme hizmetini sizlere profesyonel çerçevede sunmaktadır. Her zaman dilediğiniz hizmeti firmamızdan sağlayabilirsiniz.