Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Peluş Yelek Kuru Temizleme

Peluş Yelek Kuru Temizleme

 

Pelüş Yelek Kuru Temizleme

Pelüş yelek günümüz modasında en tercih edilen mont modellerindendir. Sıcak tutması yanında güzel görünmesi nedeniyle sıkça tercih edilir. Ancak temizliği konusunda çok hassas olunmalıdır. Pelüş yelek kuru temizleme dışında herhangi bir yöntemle temizlenmeye çalışılmamalıdır. Uzun tüylerden oluşan pelüş yelekler , başka bir yöntemle temizlendiğinde tüyleri hasar görecektir. Birbirinden farklı renk çeşitlerine sahip olan pelüş mont tasarımları, şıklığıyla dikkat çeker. Severek aldığınız pelüş yeleğiniz giydikçe kirlenir ve temizlenmesi gerekir. Bu durumda mutlaka pelüş yelek kuru temizleme yöntemini tercih etmeniz gerekir. 

Pelüş Yelekler İçin En Uygun Temizleme Yöntemi

Pelüş yeleklerinizin ilk günkü yumuşaklığını koruması için mutlaka pelüş yelek kuru temizleme yapılması gerekir. Deterjan ya da su kullanılmadan yapılan pelüş yelek kuru temizleme sayesinde, montunuzun tüyleri sertleşmez ya da keçeleşmez. Tüylerin yumuşaklığına zarar vermeyecek özel çözeltilerle temizlenir.  Su ve deterjan değmediği için pelüş yeleklerinize herhangi bir zarar verilmeden temizliği sağlanmış olur. İçindeki astarı ile beraber en uygun sıcaklıkta ve çözeltilerle pelüş yelek kuru temizleme yapılan montlarınızı ilk günkü yumuşaklığında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kuru Temizleme İle Tertemiz Pelüş Yelekler

Kışın soğuk günlerinde şıklığınızı sağlayacak en önemli parça montlarınızdır. Klasiğin dışına çıkıp tarzınıza biraz hareket katmak için pelüş mont modelleri birebirdir. Güzelliği yanında temizliğinin zorluğuyla da meşhur olan pelüş yeleklerinizin  temizliğini, artık pelüş yelekt kuru temizleme ile dert etmenize gerek kalmaz.  Kış boyunca üzerinizde olan yeleğiniz dış ortamla sıkça temas eder ve ne kadar dikkat etseniz de üzerinde kirler birikir. Tüylü olması sebebiyle tüylerinin arasına kirler kolayca girebilir. Profesyonel pelüş yelek kuru temizleme hizmetine emanet ettiğiniz pelüş yeleğinizin temizliği ve bakımını kaygı etmeden, sadece güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Pelüş yelek kuru temizleme ile, yeleğinizin tüyleri tamamen kirden arınır. Böylece kış boyunca tüylerinde biriken kirden ve tozdan pelüş yeleğinizi arındırmış olursunuz. Pelüş yelek  kuru temizleme hizmetini firmamız aracılığı ile alabilirsiniz. Firmamız pelüş yelek kuru temizleme hizmetini sizlere profesyonel çerçevede sunmaktadır. Her zaman dilediğiniz hizmeti firmamızdan sağlayabilirsiniz.