Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Hırka Kuru Temizleme

Hırka Kuru Temizleme

Hırka Kuru Temizleme

Hırka kuru temizleme işlemlerini firmamızdan kaliteli ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Firmamız hırka kuru temizleme işlemini gerçekleştirirken hassas ürünler olan hırkalara zarar vermeden teslim etmektedir.

 Hırka Kuru Temizleme İşlemi

Özellikle kış aylarında vazgeçilmez ürünlerden olan hırkalar, birçok kişi tarafından çok sık tercih edilen kıyafetler arasındadır. Birçok renk, desen, model ve farklı kumaşları bulunan hırkaların temizlenme işleminin doğru yapılması gerekmektedir. Yün hırkalar, doğru yıkama işlemi gerçekleştirilmediği zaman sünme gibi bozulmalara neden olacaktır. Hırkalar evde normal makinelerde yıkanabilecek ürünler değildirler. Özellikle yün hırkaların yıkama kurutma işlemleri çok önemlidir. Zaten hırkaların etiket kısmında da hırka kuru temizleme yapılması gerektiği yazılmaktadır. Yün hırkaların dışında da penye veya farklı kumaşlardaki hırkalarında uzun ömürlü olabilmesi için kuru temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. Kadın, erkek ve çocukların vazgeçilmez kombin parçaları olan hırkaların temizlenmesi işini özenli bir şekilde gerçekleştiren hırka kuru temizleme firması yapabilir.

Hırka Kuru Temizleme İşlemi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hırkalar kumaş özelliklerinden dolayı yıkama işlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Kurumumuz, hırka kuru temizleme işlemi yaparken sizden teslim aldığı hırkaların kumaş türüne göre uygun deterjanlarla öncelikle iyi leke çıkarma işlemini uygulanmalıdır. Daha sonra son teknoloji makinelerimizle hırka için uygun sıcaklıklar ayarlanarak özel deterjanlarla yıkama işlemini gerçekleştirir. Yıkama işleminden sonra kurutularak dikkatli bir şekilde ütülenerek paketleme işlemi gerçekleştirilir. Hırka kuru temizleme işlemi gerçekleştirilirken, firmamız söz verdiği tarihte ve saatte ürünlerinizi teslim etmektedir. Hırka kuru temizleme işlemleri için firmamıza telefonlarımızdan veya online yoldan ulaşabilirsiniz.

Hırka Kuru Temizleme İşleminde Müşteri Memnuniyeti

Firmamız hırka kuru temizleme işlemleri esnasında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kuru temizleme işlemi yaparken, yüksek paralar ödenerek alınan kıyafetlerin sizin için önemini bilerek işimizi dikkatle yapmaktayız. Hırka kuru yıkama işleminde kullandığımız deterjanlar bitkisel ve 1. kalite ürünlerdir. Elemanlarımız müşterilerine karşı daima güler yüzlü ve naziktir. Müşteri daima haklıdır bilinciyle hizmet vermekteyiz.