Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Kolayyika.com'u Tercih Etmeliyim ?

Kolayyika.com kişilerin ihtiyacı olan Kuru Temizleme, Ütü Hizmeti, Halı Yıkama, Dezenfektan ve Haşere İlaçlama hizmetlerini bir arada sağlayan online hizmet platformudur. Kolayyika.com profesyonllerden oluşan bayil ağına düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz aday işletmeleri sisteme katıyoruz. Kolayyika.com'a katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz !

Nasıl Sipariş Oluşturabilirim ?

Kolayyika.com'da sipariş oluşturmak çok basit ! Yaşadığın şehrini seç, İlçeni seç, almak istediğin hizmete göre ürünlerini listele. 

Kendi müsaitlik durumuna göre saatini tarihini seç istediğin saatte kapından alalım istediğin saatte teslim edelim. 

Üyelik Seçenekleri Neler?

Bireysel veya kurumsal olarak üye olabilirsiniz.

Abonelik Paketleri Nedir?

Kolayyika.com'da abonelik paketleri gündelik kıyafetlerinizi istediğiniz kadar ve istediğiniz şehirde kullanabilirsiniz ve ek ücret ödemezsiniz. 

Örnegin: 24 Parça ütü hizmeti aldıgınızda 10 gün ara ile ayda 3 sefer planlama yapabilirsin ve kolayyika.com faaliyet gösterdiği illerin hepsinde kullanabilirsin

Siparişimi Ne Zaman Verebilirim?

Siparişi web sitesi veya mobil uygulama üzerinden istediğin zaman verebilirisiniz. Rezervasyon bölümüne girip ürünlerinizi teslim etmek istediğiniz tarihi ve saati seçin teslim almak istediğiniz zamanı seçin sizin belirtiğiniz saatte valemiz kapınızda.

Kuru Temizleme Nedir?

Kıyafetlerinizi ya da tekstil ürünlerinizin üzerinde bulunan lekeler ya da kirleri özel kimyasal ürünler ile buharlı yöntemlerle temizleyen etkili işleme kuru temizleme denir. Kuru temizlemeye kuru denilmesinin temel sebebi de işlemler esnasında kullanılan kimyasalların içerisinde hiç sıvı olmamasındadır. Hatta kullanılan kimyasallar kumaşa su gibi etki eder. Kuru temizlemeyi temizlik yöntemleri arasında tercih edilmesinin sebebi de suyun eritemediği yağ ve kirleri kolaylıkla eritebilmesidir. Profesyonel temizleme seçenekleri üçe ayrılır. Kuru temizleme, sulu yıkama, çamaşırhane yıkaması şeklindedir. Genel olarak bir değerlendirme yapmak gerekirse ürünleri temizlemenin yanı sıra boyama, kolalama ve ütüleme işlemlerini de gerçekleştirirler. Kıyafetlerinizin ilk aldığınız haldeki görünümünü kazanmasını sağlar.

Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

kuru temizleme kapsamında birçok firma bulunmaktadır. Kuru temizleme işlemleri profesyonel cihazlar ve ekipmanlar sayesinde kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kıyafetlerde bulunan lekelerin çıkması için uygun deterjanlar ve temizleme yöntemleri tercih edilir. Kuru temizleme işlemleri kısa bir sürede yapılmaktadır. İşlemlerin ardından ütüleme ve düzenleme işlemleri sağlanır. İstanbul civarında birçok firma güvenli bir şekilde temizleme işlemlerinde faaliyet sürdürüyor. kuru temizleme firmamız uygun fiyatlı yapısı ile de sizlerin yanında olmaya devam etmektedir. Temizlik şirketimiz birçok ürün kapsamında sizlere hizmet sunuyor, tüm lekelerin çıkarılması ve temizlik işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için kaliteli ekipmanlar kullanmaktadır. Temizlik şirketimiz kuru temizleme kapsamına giren tüm ürünleri güvenli bir şekilde temizlemektedir. Detaylı ve kapsamlı bir temizlik işlemi için firmamızı etmeniz yeterlidir.

Hangi Firmalar İle Çalışıyoruz ?

Kolayyika.com olarak, uzman kadromuz ve profesyonel cihazlarımız ile en iyi temizleme hizmeti sunmaktayız. Profesyonel bir şekilde faaliyet sürdürdüğümüz online kuru temizleme firmamız, takım elbise, abiye, günlük kıyafet, ceket, gelinlik, damatlık gibi tekstil ürünlerinin profesyonel bir şekilde temizlik işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kuru temizleme kapsamına giren daha birçok ürünlerin temizlik hizmetini sunmaktayız. Kolayyika.com uygun fiyatlı yapısı ile müşterilerine her zaman avantajlı davranmaktadır. Kuru Temizleme şirketimiz tüm ürünlerin temizlik işlemlerinde uzman kadro ve ekipman ile destek sağlamaktadır. Kuru temizleme işlemlerine ihtiyaç duyduğunuz anda, firmamızı tercih ederek güvenli bir şekilde eşyalarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Minimum Sipariş Tutarı Nedir ?

Kolayyika.com üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için  minimum sipariş tutarını 50.00 ₺  olarak belirlemiştir.

50,00 ₺ İle 100,00 ₺ Arasında 10,00 ₺ Servis Ücreti Alınmaktadır.  

Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

Uygulama ile ödeme yapmak oldukça kolay, uygulama ekranında ödeme yöntemi bölüme kredi kartı bilgilerini girerek kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Eşyalarımın Temizlenme Süresi Ne Kadar.

Kuru Temizleme ve ütü hizmeti için 24 saat sonra Halı Yıkama ve Ev Tekstil ürünleri temizleme hizmeti için ise 2 ila 5 gün arasında teslim edilmektedir. 

Kolayyika.com Hangi İllerde Kullanabilirim ?

Önemli Eşyalarım İçin Not Ekleyebilirmiyim?

Tabiki sizin için önemli olan bizim içinde önemli sipariş aşamasında not bölümüne isteğinizi yazabilirsiniz. 

Sorun Olduğunda Ne Yapmalıyım ?

Her türlü istek, şikayet ve teknik yardım için destek@kolayyika.com adresine mail atabilir, 0850 3030556 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan bizi arayabilir veya iletisim sayfasından bize ulaşabilirsin.

Kampanyalardan Nasıl Yararlanabilirim?

Sizin için bir çok marka ve kurumla anlaşmaya çalışıyoruz kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir sana uygun kampanyadan yararlanmak için kampanya detayını inceleyebilirsin

Eşyalarım Nerede Temizleniyor?

Kolayyika.com yüzlerce profesyonel ile her ilçede bir veya daha fazla profeyonel kuru temizleme ile iş birliği yaparak müşterilerine en iyi hizmeti sağlıyor. 

Eşyalarımı Teslim Edeceğim Adresi Değiştirebilirmiyim?

Elbette birden çok farklı adres ekleyebilirsiniz.